Каталог
Новинки

Інтернет-магазин дитячих товарів та іграшок КІДДІ

Інтернет-магазин іграшок та дитячих товарів КІДДІ – професійний гід у величезному світі товарів для дітей допоможе вам зробити правильний вибір для вашої дитини.

У сучасному світі технологій та інновацій, нескінченного потоку інформації та нав'язливої реклами непросто зробити вдалу покупку без професійної допомоги. Ми готові вам її надати. І ось як нам це вдається:

  • Наші менеджери реагують оперативно і готові відгукнутися на ваш дзвінок в неробочий час.
  • Ми вивчаємо потреби, запити покупців і ваші відгуки для вдосконалення своєї роботи.
  • Бути в тренді і в ногу з сучасними технологіями – наше робоче кредо.
  • Наш магазин іграшок високо цінує якість матеріалів для безпеки ваших дітей і співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, мають необхідні сертифікати відповідності.
  • Ми невпинно працюємо над тим, щоб ваші діти росли і розвивалися, відчуваючи турботу батьків, задоволення від ігрового процесу і щастя бути дитиною.

Переваги покупки іграшок і дитячих товарів в магазині КІДДІ?

  1. Ми полегшимо непростий процес вибору подарунків для ваших дітей і зробимо його захоплюючим.
  2. З новітніми розробками у виробництві іграшок, які ми вам пропонуємо, ваші діти будуть грати з цікавістю і захопленням і швидко розвиватися.
  3. Магазин іграшок КІДДІ працює з відомими брендами Spin Master, Paw Patrol, Backugan, TOMY, які за 15 років добре зарекомендували себе на ринку України і в інших країнах.
  4. Якість наших товарів для дітей підтверджено необхідними сертифікатами відповідності.
  5. Акції та бонуси ми пропонуємо не тільки постійним покупцям, а й новачкам, на відміну від інших магазинів дитячих товарів та іграшок.
Снова в продаже щенок-робот Чип
Снова в продаже щенок-робот Чип

Снова в продаже! Chip – это  очень умная, ласковая и активная собака. Есть только одно, что отличает его от других домашних любимцев – то, что у него искусственный интеллект!